28-04-2023 11:20:04

Mayıs 2023'te burçları neler bekliyor?

Dr. Astrolog Şenay Devi Mayıs ayı burçlarını yorumladı.
Mayıs 2023'te burçları neler bekliyor?

Yılın 2’nci tutulması bizleri karşılıyor, Mayıs 2023 gökyüzü enerjileri aceleci kararlara karşı uyarıyor bizleri. Dürtüsellik bir dizi soruna yol açabilir: çatışmalar, anlaşmazlıklar ve mali kayıplar gibi. Kendinizden emin bir şekilde hareket etmek önemlidir, ancak koşullara da dikkat edin. Boğa burcundaki Güneş azim ve çalışkanlık gibi nitelikleri geliştirdiği için, Toprak burçları kazanan bir konumda olacaktır. Başarının es geçmemesi için doğru stratejiyi geliştirmek önemlidir. Yaptığımız işlere göre bilgi tabanını güçlendirmekle başlamak her birimize fayda sağlayacaktır. Aile hayatlarımız köklerimiz ve karmalarımız ile ilgili önemli enerjileri barındıran bir Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma enerjisini pozitif şekilde karşılayanların hayatlarında istikrar başlıyor. Eşler arasında özel bir bağ kurulur, cinsel çekicilik artar. Tüm sorunlu konuları kapatarak ilişkiyi yeni bir seviyeye taşımanın zamanı geldiğinin farkındalığı ile sevgi dolu kararlar alınır.

Genel Bakış Mayıs 2023 Aylık Burç ve Özel Astrolojik Olaylar

Mayıs 2023 gökyüzü enerjileri her şeyi yeniliyor. Birçok kişi bu enerjiden ilham almalı ve güçlerini doğru amaçlı olarak kullanmalıdır. Ancak bu şekilde işler de büyük başarılara dönüşebilir. Mayıs 2023 umut verici, buna değecek.

Mayıs 2023, yıl boyunca şimdiye kadar kaydettiğimiz ilerlemeyi gözden geçirme zamanıdır. Yılın geri kalan aylarında hedeflerimize ulaşmak için rota düzeltmeleri yapabiliriz. Mayıs 2023 Burç Aylık burç yorumları ile Koç burcundan Balık burcuna kadar tüm burçlar için ay içerisinde gerçekleşmesi muhtemel olaylar hakkında fikir verecektir. Gökyüzü mesajları dikkat etmeniz gerekenleri önceden haber vermek ve Mayıs ayının tadını çıkarmanıza yardımcı olabilecek olumlu enerjileri doğru kullanmanıza yardımcı olmaya çalışacağım.

 

KOÇ

Bir Koç burcu olarak, sorunlara ve insanlara daha sakin bir tutum ile yaklaşmayı öğrenmelisiniz. İlerlemenin tek yolu bu. O zaman iş ve kişisel beklentiler de buna göre iyi gidiyor. Sağlık açısından burada yapılacak tek şey sinirlerinize hakim olmak ve arada bir kendinize mola vermek. Şu an itibariyle, aşk tam olarak kolay değil. Bu kolayca değişebilir! Siz ve hayat arkadaşınızın birlikte daha fazla zaman geçirmeye ihtiyacı var. Evden çıkın ve birlikte bir şeyler yapın. Biraz eğlenin ve birlikte rahatlayın. Siz ve eşinizin sinirleri zorlu zamanlarda sınanacak, ancak sonuç olarak birbirinize daha da yakınlaşacaksınız. Biriyle belirli bir süre geçirdikten sonra Koç, aşk dağına yeniden tırmanıyormuş gibi hisseder. İşteki her şey aksamadan gidiyor mu? Mayıs ayında da bu şekilde devam edecek. Yıldızlar sizin lehinize iyi hizalanıyor. Uzmanlığınızı sergilemek ve yardımınızı kullanabilecek iş arkadaşlarınıza rehberlik sağlamak için harika bir fırsat. Aldığınız övgü sayesinde bir güven dalgası hissedeceksiniz, ancak tartışma yağmuru başlarsa diye ayaklarınızı yere basmayın. Genel olarak konuşursak, işinize sükunetle yaklaşabilirsiniz. Mevcut hareket tarzınızı koruyun.

 

 

Mayıs 2023'te Koç burcu için önemli tarihler

-5 MAYIS: Havada aşk var! Arzularınız yerine getiriliyor ve çevrenizdekilerle olan ilişkileriniz iyi durumda.

 

-13 MAYIS: Geçmişten akıllıca öğrendiklerinizi sevdiklerinizle yapıcı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İyi niyetiniz ailenizde de ilişkileri düzeltecektir.

- 15 MAYIS: Müzakereler ve fikir alışverişlerindeki gecikmelerden sonra tartışmalar yeniden başlar. Bilinçaltınızdan gelen bazı mesajları sezginize bağlayarak hayatınıza yön verirsiniz.

 

- 18 MAYIS: Olasılıklarınızı ve imkanlarınızı abartmamaya dikkat edin. Bir projeyi yürütmek için, çok hızlı bir şekilde takılıp kalmamak için operasyon maliyetini dikkatli bir şekilde hesaplayarak başlayın.

 

-23 MAYIS: Sahip olduğunuz güce dair aşırı iyimser bir bakış açısı sizi çok fazla harcamaya itiyor. Dikkatli davranın.

 

 

BOĞA

Mayıs ayında, kişisel bağlantılarınızı yeniden başlatmak yapılandırmanız mümkün. İşinizle ilgili tüm seçeneklere erişilebilir ve güvenli seçimler yaparak başarı çıtanızı yükseltebileceksiniz. Doğru hareket tarzı, size çok şey kazandıracak. İş hayatınızda başkalarını için kesinlikle risk almamalısınız.

Eş ya da sevgiliniz ile birlikte keyifli bir zaman geçirmeye ne dersiniz? Aşk Tanrıçası, Mayıs 2023'te tüm Boğaları romantik sevgi dolu bir başarı ile kutsar. Siz ve sevgiliniz birlikte birçok samimi anın tadını çıkarabilirsiniz. Eşinizle geçireceğiniz güzel ve keyifli saatler, Venüs 5. Mayıstan aşk hayatınızı yapılandırıp koruyor. Birlikte özel bir akşam yemeği planlamanın heyecanını ikiniz de yaşarsınız.

Mayıs 2023'te Boğa Burcu için Önemli Tarihler

-5 MAYIS: Potansiyelinizi, yeteneklerinizi, arzularınızı ve aklınızı tam olarak ifade etmek için çıkarlarınızı savunan dostlarınıza güvenin. Hayallerinizi nihai gerçeklikle karıştırmayın.

-13 MAYIS: Mesajlarınızı nazikçe iletin, muhataplarınızı dinleyin ve projelerinizi gerçekçi bir şekilde sunun. Sınırlarınızın farkında olmaya devam ederseniz, hedeflerinize ulaşacaksınız.

- 15  MAYIS:  Artık ne yapılacağı, hangi mesajların iletileceği konusunda derin düşüncelere, tereddütlere son verme zamanı. Tartışmalar uzarsa, daha akıcı bir şekilde yönetmeniz gerekeceğini unutmayın.  Projelerinizi savunma döngüsünü en iyi şekilde değerlendirin.

- 18 MAYIS:  İşleri ön plana  çıkarmaya çalışın. Otoriteye veya önerilerinize pek açık olmayan bir gruba çok fazla empoze etmeye çalışmayın. Hedeflerinize en iyi şekilde ulaşacağınız yol, yolunuzu zorlamak değildir. İletişim ve sakinlik size çok şey kazandıracak.

-23  MAYIS:  Evde gergin davranışlara dikkat edin. Aşırı otorite tepkilere neden olabilir.  İş hayatınızda projelerinizin ne kadar etkileyici olduğu konusunda şaşırtmaya çalışmak yerine onları ikna etmeye odaklanın. Uyumlu çözümlerden daha fazla gerilim yaratma riskiyle karşı karşıyasınız.

Uranüs sizi hayata ve diğerlerine yeni bir yaklaşım benimsemeye itiyor. Daha fazla bağımsızlık ve özgürlük talep etmek ve yerinizi almak için bu itici güçten yararlanın.

 

 

İKİZLER

 

Mayıs, Jüpiter'in Koç burcundaki son ayını işaret ediyor. 16'sından önce takviminizi ve kimlerle konuştuğunuzu kontrol etmenizin zamanı geldi! İkizler'deki Güneş ve Aslan'daki Mars, bu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Dinamik ve iddialı enerji size ilham verebilir, ancak arada bir durup düşünmek yine de önemlidir. Gerçekte neyin başarılabileceğini belirlemek için topladığınız tüm bilgileri bir filtreden geçirin. Satürn uyumsuzlukları sizi yakından takip ediyor, bu yüzden buna dikkat edin. Hayatınızı kasıtlı olarak zorlaştıran tutumunuzu öfkenizi kontrol altına almalısınız. Size zarar verecek bir yöne gitmemenizi sağlamak için size yapılan uyarıları dikkate alın. 7 Temmuz'a kadar sabırlı davranın. Aşk söz konusu olduğunda, istediğini elde edersin. O zaman çevre çekiciliğini kaybedebilir, donuk ve cansız hale gelebilir. Bu olumsuzluklara odaklanmak yerine, mum ışığında yemeklerin olumlu özelliklerini bulmaya çalışın. Mayıs umut verici bir ay gibi görünüyor. Günlük kolaylıklar deneyimlediğiniz bir şeydir. Hedeflerinize ulaşmak için mükemmel bir iş çıkardınız. Yine de 17'sinden itibaren ani bir duraklama var gibi görünüyor. Şu anda devam etmeyin. Son birkaç ayda yaptığınız her şeyi yeniden değerlendirin ve düzenleyin. Bundan sonra, gerçekten önemli olan şeylere dikkatinizi verebilirsiniz ve geri kalan planlarınızın başarılı olma olasılığı daha yüksektir. Banka hesabınız açısından romantik ilişkiler oldukça pahalı olabilir. Verirken aşırıya kaçmayın, aynı zamanda maceracı duygularınızı dizginlemeye çalışın.

 

MAYIS 2023’te  Önemli Tarihler

5 MAYIS: Cazibeniz, kendinizi doğru ifade etmeniz herkesin hemfikir olduğu bir proje etrafında toplamanıza olanak tanır.

 

13 MAYIS: Daha fazlasını elde etmek için erdemlerinizle övüneceksiniz, ancak ölçülü olmayı sürdüreceksiniz. Perde arkasında çalıştığınızda başarı beraberinde gelecektir.

15 MAYIS: Perde arkasında bazı tartışmalar durgunlaşsa da ilişkilerde yeniden başlayacak. Tartışmaları enerjik bir şekilde yeniden başlatmak için bundan yararlanın.

 

18 MAYIS: İş ve Aile hayatınızda hemen her şey de süreci hızlandırmaktan kaçınmaya çalışın. Projelerinizin engellerle karşılaştığını hissediyorsunuz. Bu durumda, kendinizi kenarda bulmaktansa çözmek için zaman ayırmayı tercih etmelisiniz.

 

-23 MAYIS: Aile içinde baskılar  sizi rahatsız ediyorsa, onu ancak kararlı davranarak çözebilirsiniz. Yolunuzu zorlamaya yönelik herhangi bir girişimden kaçınılmalısınız.

 

Mayıs, kendi içinizin derinliklerine inmenin ve bilgelik kazanmanın bir yolu olarak sizi burada ve şimdinin tadını çıkarmaya teşvik ediyor sizleri.

 

Aklınızı gerçekten yapabileceğiniz şeyler üzerinde çalıştırın. Satürn'ün engelleri, herhangi bir çabada aşılması gereken bir engel olacaktır. 2023 İkizler tahmini, Satürn'ün bilge danışmanının rehberliğinde yalnızca gerçekçi fırsatları değerlendirmenizi önerir.

 

YENGEÇ

16'sında, Koç burcundaki Jüpiter'in etkileri daha az etkili olacak. 17'sinden itibaren Boğa burcundaki Jüpiter yolunuza pozitif enerji göndererek tekrar yolunuza devam etmenize yardımcı olacak. Balık burcundaki Satürn ile Yengeç burcundaki Mars arasındaki yapıcı açıya bakarsanız, yakın gelecekte kendinizi çok daha iyi hissedeceğinizi tahmin edebilirsiniz. Görünürde hiçbir neden olmadan kötü şeylerin başınıza geldiği duygusu yavaş yavaş dağılır. Başınızın üzerinde şanslı bir yıldıza sahip olma hissi onun yerini alıyor. Bu sempati, mizah ve iyi şans ortamında hayatınız yeni bir anlam kazanıyor. Diğer bakış açılarına maruz kalmak, ufkunuzu genişletmenin ve becerilerinizi ve bilginizi kullanmanın yeni yollarını bulmanın harika bir yoludur. Jüpiter'in Koç burcundaki zorlu konumunda sebat etmek için sadece birkaç gününüz daha var. Bu yüzden ne kadar çekici olursa olsun pes etmemelisiniz. 17'sinde, kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Elverişli faktörlerin bir araya gelmesinin bir sonucu olarak, altyapı, aksi takdirde var olacak olan baskı ve zorlamalara dayanacaktır. Uyumun ve karşılıklı saygının hakim olduğu bir ortamda çalışmanın keyfini yeniden keşfedeceksiniz. Bu sektörde finansal başarı var, ancak maliyetlerinizi düşük tutabilirseniz. Gökyüzü mesleğinizde büyümek için size heyecan verici fırsatlar sunulabilir. Çalışma yönteminiz başarıya götürmesi muhtemel bir yöntemdir. İnisiyatif alır ve profesyonel bir tavırla işleri halledersiniz. Muhtemelen çok fazla saat harcarsınız ve bunun karşılığını maddi olarak alırsınız. İster iş ister meslek olsun, şu anki çabanızda çok başarılı olduysanız, yeni bir yere taşınarak bundan yararlanmaya karar verebilirsiniz. Eninde sonunda daha iyi fırsatlar karşınıza çıkacaktır, bu yüzden buna değecektir. Bu ay seyahatler gerçekleştirebilirsiniz ve bu da oldukça avantajlıdır. Bu ay büyük bir hedef tamamlanmalı.

 

Ortaya çıkan fırsatları karşılamak için zaman ayırın. Tahmin ettiğinizden çok daha faydalı olacaklar.

 

Enerjinizi doğru amaçlı kullanın ve ayın pozitif güç dalgasında sörf yapacaksınız.

 

ASLAN

16'sına kadar Koç burcundaki Jüpiter size hareket alanınızı genişletmeye yönelik fırsatlar sunmaya devam ediyor. Daha sonra şanslı yıldız Boğa burcunda Uranüs, Merkür ve Güneş ile birleşir. Bu geçiş, sizi değişmesi gerekenleri düzeltmeye iten o muhteşem dürtüyü kaybetmenize neden olduğu düşüncesinin kalbinize korku salması anlaşılır bir şey. Vazgeçmek veya hayal kırıklığı karşısında harekete geçmek yerine seçeneklerinizi yeniden gözden geçirin. Birikmiş gecikmeler, son önerileri iyileştirmek için bir fırsattır. Normalde projelerinizi reddeden insanların sizi desteklemesini sağlayın. Bunu başarmak için, ayrılan süre geçene kadar konuyu nihai olarak ele almaktan kaçının. Etrafınızdakilerin geri bildirimlerini dikkate alırsanız daha doğru yolda olursunuz. 16'sına kadar her şey güzel olacak. İşler zorlaşmaya başladığı zaman budur! Talihsizlikle savaşmaya çalışmak yerine, bu enerjiyi bir çözüm bulmak için kullanın. Bir projedeki ilerleme durursa, iyileştirme yapma şansını boşa harcamayın. Bu tavsiyeye uyarak elde ettiğiniz sonuçlara ve elde ettiğiniz başarı düzeyine hayret edeceksiniz. Hayatın gereklilikleri finansal olarak karşılanabilir olsa da, şimdi büyük satın almalar yapmak için iyi bir zaman değil. Bir süre işleri erteleyin ve işinizin mükemmel olduğundan emin olmak için bu zamanı kullanın.

 

Film benzeri romantizm  mayısta sizleri karşılıyor. Romantizm ilişkinizde destansı olabilir.

Aslanlar, işlerinde fikirlerini uygulama konusunda özgüvene sahiptir ve projeyi sonuna kadar götürmeye olan bağlılıkları genellikle iş arkadaşlarını şaşırtacaklar bu ay. Bunu elbette iş arkadaşlarının iş yükünü hafifletmek istedikleri için değil, proje bittikten ve sunulduktan sonra başarının görkeminin tadını çıkarabilmek için yapıyorlar. İnsanlar izliyor olacak ve proje nedeniyle kaçak avlanma girişimleri bile olabilir. Acele etmeyin; bunun yerine durun ve her şeyi iyice düşünüp değerlendirdikten sonra uygulamaya geçin.

 

 

Mayıs 2023'te Aslan için önemli tarihler

20 Mayıs: Mars Aslan'a Giriyor

20 Mayıs: Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, yaratıcı çabalar için enerjiniz artabilir ve yeni hobiler keşfedebilir veya eski hobilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Aslan hem sevgiyi hem de kalbi yönettiğinden, şefkatli, romantik olmak ve kalbinizin sesini dinlemek için daha fazla motivasyon sizleri karşılıyor eş ya da sevgilinizle uyumunuz artıyor ilişkinizin güven sevgi romantizm dolu anlarının tadını çıkartacaksınız.

 

20 Mayıs: Mars Aslan'da Kova'daki Plüton'un Karşısında

 

Aslan burcuna yeni giren Pluto ve Mars sert açıya gelince daha çok mücadele olabilir. Kendinize karşı dürüst olmaya çalışın çünkü bir orta yol bulmaya veya anlayış göstermeye çalışmakta zorlanabilirsiniz ve kendiniz ile hiçbir ilgisi olmayan şeyleri başkalarının üzerinize yıkmasına müsaade etmeyin.

 

22 Mayıs: Güneş İkizler burcunda Mars Aslan burcunda

 

Enerjiniz bol olabilir ve fiziksel aktiviteler yapmaya odaklanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Koşmak, yürüyüş yapmak, dans etmek veya fiziksel enerjinizi tüketebilecek herhangi bir şey için dışarı çıkmak isteyebilirsiniz.

 

Alçakgönüllülük geliştirin; Mayıs 2023 sizin ayınız olacak. Başarınız, sevdiğiniz insanların söyleyeceklerini duyma kapasitenize bağlıdır.

 

BAŞAK

2023 yılının Mayıs ayında netlik sağlamak çok önemli olacak. Bu her açıdan geçerlidir. Kişinin planladığı olaylar gerçekleşecekse, ilgi eksikliğinin üstesinden gelinmesi gerekir. Mükemmel zihinsel ve fiziksel gelişim gösteriyorsunuz ve yeni aktiviteler deneyerek kendinize meydan okumak gelişiminiz aşısından oldukça faydalı. Bu ay iş yerinde sizin için çalkantılı bir ay olacak. Uyanık olun ve gardınızı düşürmeyin. Gözünüz birlikte çalıştığınız kişilerin üzerinde olsun çünkü Mayıs 2023'te size sorun çıkarmayı bekleyen bazı kıskanç iş arkadaşları var. İşler parasal olarak iyiye gidiyor, ancak yine de banka hesabınızda dikkatli bir göz tutulmalıdır. Merkür,  sizleri her zamankinden daha sık anlamsız alışverişler yapmaya yönlendirebilir, bu da ay sonuna kadar finansal zorluklara yol açabilir. Bazı açık hava etkinlikleri yapmak için daha ılıman sıcaklıkları ve güneşli gökyüzünü bahane olarak kullanın. Bu ay Başaklar için pek çok sorunun üstesinden gelmeyi kolaylaştıran tonlarca motivasyona sahip. Dışarıda bir geziye çıkın ve doğa tarafından yeniden dolduruldukça güç ve dayanıklılık seviyelerinizin arttığını hissedeceksiniz.

 

 

Mayıs 2023 Başak Burcu İçin Önemli Tarihler

26 Mayıs: Ay Başak Burcuna Giriyor

 

Teknolojiniz, arabanız veya kaportanız fark etmeksizin rutin bakımlara yönelmek için iyi bir zaman olabilir. Yolda daha büyük bir şeyi önleyebilecek küçük şeylere dikkat edin.

 

27 Mayıs: Ay Başak'ta İlk Dördün

 

Önümüzdeki hafta ayrıntılarla ilgili küçük ayarlamalar gerekebilir ve bu, başlangıçta düşündüğünüzden daha fazla iş olabilir, ancak bunu görebilir ve halledebilirsiniz.

 

TERAZİ

İlişkilerinizde kaybettiğiniz şefkati toparlama zamanı bu sayede, gerilimi hızla azaltabilirsiniz. Merhamet olmadan saygıyı yeniden kazanmak ve ben merkezli yolunuzu terk etmek imkansızdır. Bu aynı zamanda daha önce gözden kaçırmış olabileceğiniz şeylerin ayrıntılarını da ortaya çıkarır. Hayatınıza daha fazla denge getirmek esastır. Bazen vücudunuzdan çok şey istemek ve beklemek olabilir. Bunun tersi doğrudur: birçok insan haftalarca herhangi bir fiziksel aktivite yapmaz. Orta bir zemine doğru çabalayın. Mayıs 2023'te bir spor salonuna katılmak harika bir başlangıç ​​olacaktır. Eğitmeninizle birlikte, kendi hedeflerinizi hızla belirleyebilecek ve başarabileceksiniz. Şu andan itibaren formda kalmak, sadece düzenli egzersiz ve rutine bağlılık gerektirir. Tamamlayıcı bir strateji olarak, sağlığınızı iyileştirmek için hayatınızı değiştirmek kesin bir fayda sağlayabilir. Bir Terazi olarak romantik bir bağ çok önemlidir. Sonuç olarak, kendileriyle ilgili herhangi bir gurur duygusunu kaybedebilirler. Hayırdansa evet demeyi tercih ederler, bu nedenle romantik bir evlilik teklifine "hayır" demekte zorlanabilirler. Yargıda bulunmak için, Terazi her seçeneğin avantajlarını ve dezavantajlarını sürekli olarak değerlendirmelidir.

 

Mayıs 2023'te Terazi için Önemli Tarihler

-5 MAYIS: Duygusal bağlarınız doğru yönde gelişiyor ve son zamanlarda yaşanan bazı karşılaşmalar canlandırıcı. Bu, diğer kişiyle anlaşmak, safları yakınlaştırmak, taahhütte bulunmak ve birlikte iyi vakit geçirmek için ideal bir zamandır.

 

-13 MAYIS: Zorlu bir günlük rutinin size dayattığı katılığı, çekiciliğinizi kullanarak  olayları yumuşatmak ve ev işlerini sorunsuz bir şekilde yönetmek için kullanmalısınız.

 

- 15 MAYIS: Çevreniz, enerjinizi ve hizmetinizi takdir ediyor. Sürüklenen müzakereler daha aktif bir şekilde yeniden başlar.

 

- 18 MAYIS: Geri tepebilecek her türlü güçlü yaklaşımdan kaçının. Aşkta veya başka bir yerde zor yoldan ziyade sakin bir iletişim yöntemi tercih edin.

 

-23 MAYIS: Gücü veya parası olanlara projelerinizi finanse etmeleri için baskı yapmayın. Bir duvara çarpabilir ve günü hayal kırıklığına uğramış ve hüsrana uğramış bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

 

Terazi için Faydalı Tavsiyeler

Fırtınalı bir bölgede seyahat etmekten kaçınmak için bu moral bozucu kalıbın gerekli olduğunu kabul edin. Nasıl? Sadece sık teması sürdürerek, bir ilişki canlı kalabilir.

 

Hızla gelişen duruma ayak uydurabilmek için tüm kaynaklarınızı bir araya getiriyorsunuz. İzinizi bırakacaksınız ve ideal geleceğinizin kapıları açılacak. Duygusal karışıklık sağlığınızı tehdit ediyorsa, gerginliğin açık bir düşmanlığa dönüşmesine izin vermek yerine sakin bir tavır takın.

 

İpuçları: Kendinize sadık kalın ve büyük riskler almayın. Terazi insanı sonunda cesaretini toplamalı ve eşiyle bekleyen meseleleri netleştirmelidir, çünkü ancak bu şekilde yeniden iyi bir iletişim ve gerçek bir uyum yaratılır.

AKREP

Akrep Mayıs 2023 ilişkilerde var olan sorunların hafifleyeceği enerjiler sizleri karşılıyor. Jüpiter'in yardımıyla işler daha keyifli hale gelecek. Daha birçok başarı olacak. Karşınıza çıkma ihtimali olan projeleri üstlenirken daha dikkatli olmanız en iyisi olacaktır. Üçüncü haftadan sonra 2023 Merkür gerileme tarihlerinden sonra tüm iyi projelere şans verilmelidir. Akrep bireylerinin sağlığı için herhangi bir iyi beklenti sunmamaktadır. Kronik rahatsızlıkların tekrarından gezegen konumları sorumlu olacaktır. Sürekli tıbbi yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Mayıs 2023, profesyonellerin kariyer beklentileri için muhteşem bir ay öngörüyor. Sanatsal arayışlara dahil olan insanlar, arayışlarında parlayacaklar. Mesleğinizde mükemmel olmak için meslektaşlarınız ve üstlerinizle uyumlu ilişkilere sahip olmanız çok önemlidir.

 

Kariyer gelişimini iyileştirmek için seyahat etmek büyük ölçüde karlı olacaktır. İş veya yer değişikliği için fırsatlar olacaktır. Bu ciddi ve uygun düşünmeden sonra ele alınmalıdır.

Astrolojik İpucu: İyi nitelikleri takdir etmek için harcanan zaman miktarı ile kişinin geliştirdiği fiziksel güç miktarı arasında doğrudan bir ilişki vardır. İşler henüz istediğiniz gibi gitmediyse umudunuzu kaybetmeyin; Akrepler, Mayıs 2023'te aşkı bulacak.

Uranüs, ister siz, ister daha fazla bağımsızlığa sahip olduğunu iddia eden diğer kişi olsun, bu eğilimi güçlendirir. İlişkinize daha fazla derinlik katmak ve geleceğini doğru yola koymak istiyorsanız, ikinizin de daha fazla özgürlük ve bağımsızlık kazanması gerekiyor.

 

Mayıs 2023'te Akrep için Önemli Tarihler

-5 MAYIS: ilişkileriniz gelişir, neşeli bir ortam yakalayabilirsiniz ve bazı olaylar memnuniyet seviyenizi yükseltir.

 

-13 MAYIS: Aşk hikayelerinize veya çocuklarınız ile  olan ilişkilerinize hafife almak söz konusu olmamalı. Yüzeysellikten kaçınacak ve kalıcı olmaları için temel bir kriter olan sevgi dolu ilişkilere talip olacaksınız.

 

- 15 MAYIS: Bu günlerde değişimleriniz devam eder. Sevgi dolu bir ideale ulaşmak, hikayelerinizi yüceltmek için çok fazla enerji harcarsınız.

 

-18 MAYIS: Kimine göre diğeriyle akıntı harika geçiyorsa, kimine göre ailevi sorunlara tartışmalara hakim olmaya çalışmadan yaklaşmak gerekiyor.

 

-23 MAYIS: Bu tarihte oybirliğiyle onaylanmayan yetkinin kötüye kullanılmasına dikkat edin. Güçlerinizi savunmak için resmi olmalısınız ve zorlamadan sizi ikna edecek şekilde ilerlemelisiniz.

 

YAY

Mayıs 2023 te, Satürn ve Jüpiter'in birincil gezegen yöneticileri olduğu anlaşılıyor. Ay ilerledikçe, Satürn çok çeşitli sonuçlara neden olacak. Hayatınızın her anı neşe ve acı ile dolu olacak.

 

Mars'ın daha somut yönleri, zorluklar karşısında motive olmanıza ve başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Daha fazla enerji olacak ve yeni yaklaşımlar benimsenebilir.

 

Mayıs 2023 Yay Burcu, mükemmel sağlık faydalarına işaret ediyor. Daha önce tedavi edilen hastalıkların geri dönüşü olmayacak ki bu çok büyük bir nimet. Hemen doktora gittiğiniz sürece, küçük sağlık sorunlarının çoğu ciddileşmeyecektir.

 

Bu ay Yay burcunda göz enfeksiyonu olması muhtemeldir. Finansal açıdan, Yay burcunun parasal ilerlemeden keyifli etkiler sizleri karşılıyor.

 

İpuçları: Sıkı bir diyet ve egzersiz programı izlemenizde fayda var. Bu sizi iyi bir fiziksel formda tutacaktır. Yoga ve meditasyon zihinsel sağlığınıza büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Sağlıkla, açık hava etkinliklerine ve maceralı sporlara odaklanabilirsiniz.

 

Yay burcu için önemli tarihler

-5 MAYIS: Duygularınızı ifade etmek, kendinizi ilan etmek, kendinizi adamak ve yaratıcılığınızı geliştirmek için bundan yararlanın.

 

-13 MAYIS: Ailenizdeki şeyleri yapıcı bir şekilde değiştireceksiniz. Bazı problemler çözülemez görünüyorsa, onları çözmek için sezgilerinize ve duygusal strateji anlayışınıza güvenin.

 

- 15 MAYIS: Ailenizle, özel hayatınızda veya işte günlük aktivitelerinizde daha fazla akıcılık, daha fazla manevra özgürlüğü ile yenilenmeyi takdir edersiniz. Yaşam koşullarınızı ve çevrenizdekileri iyileştirmek için bundan yararlanın.

 

- 18 MAYIS: Sevdikleriniz  üzerinde baskı eğiliminizi onaylamıyor ve enerjiniz birleştirici değil. Evdeki atmosferi uyumlu hale getiren her şeye açık olun.

 

-23 MAYIS: Hırslarınızı savunmak için, biraz meydan okuma ve çevrenizdekileri uyandırma riskini göze alarak aşırıya kaçmayın.

 

Yay Burcu İçin Faydalı Tavsiyeler

Satürn, bağımsızlığınızın ürettiği olumsuz etkileri ortaya çıkarmaya başlar. Bu nedenle, kendinizi yalnız bulmaktan kaçınmak istiyorsanız, istikrarlı bir yaşamın tüm faydalarını görün.

 

Mesleki başarısızlık ve bundan kaynaklanan hayal kırıklıkları Yay burcu, özel aşk mutluluğuyla kolayca telafi edebilir. Bu nedenle, profesyonel olarak işler yolunda gitmezse umutsuzluğa kapılmayın ve eve dönmeyi dört gözle bekleyin. Çünkü burada sağlıklı bir denge sağlayan Yay burcunu büyük mutluluklar beklemektedir. Denge bu nedenle bu ayın sihirli kelimesi. Bu nedenle, rahatlamak ve kendinizi kapatmak için partnerinizle uzun yürüyüşler yapmanız önerilir.

 

 

OĞLAK

Oğlak Burcu için Mayıs 2023 Ayın ikinci haftasından sonra burçlara göre Jüpiter neşenin yeniden tesis edilmesine yardımcı olacak. Zorluklara rağmen, insanlar umutlu olmaya devam edecek. Her şey dostane bir şekilde çözülecek ve hoşgörü seviyeleriniz çok yüksek.

 

Mayıs 2023 Oğlak burcunda Ayın ikinci haftası burçlara göre Jüpiter neşenin yeniden canlanmasına yardımcı olacak. Tüm zorluklara rağmen, insanlar iyimser bir bakış açısını koruyacaklar. Her şey dostane bir şekilde çözülecek ve hoşgörü seviyeniz çok yüksek.

 İş arkadaşlarınızın ve yönetimin yardımıyla hedeflerinize ulaşmakta hiçbir sorun yaşamazsınız. Bazı riskler alma zamanı; artık hataya yer yok.

 

İşinizi ilerletmek için bir geziye çıkmak, başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Sektörde arkadaşlar edinmek, seçtiğiniz alanda ilerlemek için harika bir yoldur. Şimdi günü yakalama zamanı!

 

Size en yakın olanların ve bu Mayıs'ta tanıştığınız kişilerin hassas yönünüzü görmelerine, önyargılı fikirleri bırakmalarına, ikinci kez bakmalarına ve keşfedilmemiş bölgelere doğru ilerlemelerine izin verin; nasıl ki doğal dünya her mayıs ayında tazelenir ve canlanırsa, siz izin verirseniz hayatınız da yenilenip yeniden doğabilir. Yeni bir şey denemek için cesaretinizi ve özgüveninizi toplarsanız, fırsatlar kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

 

Mayıs 2023'te , en içteki duygularınızın şifresini çözeceksiniz ve onları kilitli tutmaktan kaçınabilir, bunun yerine düşüncelerinizi ve duygularınızı başkalarıyla paylaşabilir ve profesyonelce geri çevirebilirseniz, hiçbir şey yeni bir ilişkinin önünde duramaz. Bu yeni keşfedilen alan, mevcut bağlantıların romantik olanlar da dahil olmak üzere daha da güçlü ve daha yakın olmasına olanak tanır. Motive olun ve hayatınızdaki her şeyi mikro düzeyde yönetme ihtiyacından kurtulun; bunun yerine, enerjinizi kendi hayatınızı değerlendirmeye yönlendirin ve kaybettiğiniz ileriye dönük ivmeyi yeniden kazanın. Bu, Mayıs 2023'te Oğlakları bekleyen hoş sürprizleri tam olarak takdir etmenizi sağlayacaktır.

 

Oğlak burcu için önemli tarihler

-5 MAYIS: Yaşam koşullarınızı, kişisel gelişiminizi ve tutumunuzu geliştirirsiniz.

 

-13 MAYIS: İkili ilişkilerinizde karşınızdaki kişiyi dinleyerek buzları eritecek ve eşinizle, çocuklarınızla ya da sevdiklerinizle yapıcı tartışmalara gireceksiniz. Nazik yöntemi tercih edeceksiniz.

 

 

- 15 MAYIS: Tartışmalar ve fikir alışverişleri size çok şey kazandıracaktır. Romantik fikir ve tekliflerinizin uygulanabilir olduğuna karşı tarafı ikna edersiniz.

 

- 18 MAYIS: Bir çocuk sahibi olmak veya alevi yeniden alevlendirmek istiyorsanız, yakın zamanda yaşadığınız bir karşılaşma sizi heyecanlandırıyorsa, kontrol edilemeyen duygulara kapılmanıza izin vermeyin.

 

-23 MAYIS: Karşınızdakini isteklerinize uyması için zorlamayın. Paylaşıp paylaşmadıklarını kendinize sorun. Bu önlem sizi büyük bir dertten kurtaracaktır.

 

Oğlak Burcu İçin Faydalı Nasihatler

Mayıs 2023, sahip olabileceğiniz sorunları çözme zamanıdır. Bu, vücudunuza fazladan stres atmak için iyi bir ay değil. Bu ayın iyi geçmesini istiyorsanız, huzur ve sükunete ihtiyacınız var.

 

Sizden istediklerini alabilmek için sizi duygusal olarak manipüle ederler. Bu sefer liderliği siz yapın. Nasıl? kişinin yatırımlarını doğru zamanlaması.

 

KOVA

Eylemlerinize odaklanın ve tam potansiyelinize ulaşın. Şimdi bunun gerçekleşmesi için çok iyi bir zaman. Ancak kurumsal bağlantılar ve ittifaklar da gözden kaçırılmamalıdır. Şimdiki an, sosyal çevrenizi genişletmek ve yeni beceriler öğrenmek için idealdir.

 

Sonunda, daha parlak günler önümüzde uzanıyor. Son zamanlarda yıldızlar size karşı destekleyici ve romantik hayatınızdaki şeyler daha da kötüye gitti. Ancak, dalga değişti ve Kova artık her zamankinden daha iyi aşk beklentilerine sahip. Sadece fırsatı yakala; Bu harika olasılığın elinizden gitmesine izin vermeyin ve gerekirse kendinize uygun bir hayat arkadaşı bulmak için inisiyatifinizi kullanın. Gelecek senin için şanstan başka bir şey getirmiyor. Şansınızdan en iyi şekilde yararlanın; hatta şansınızı biraz daha zorlamaya çalışmalısınız; aşkınız, yaşama kararlılığınızı tazeleyecek.

 

Ancak iş yerinde işler pek parlak görünmüyor. Ancak, şu anda bu endişelenecek bir şey değil; 2023 yılının Mayıs ayında işyerinde bazı küçük "huzursuzluklar" olabilir.

 

Yıldızlara göre, tüm iş arkadaşlarınız sizin çıkarlarınızı yürekten düşünmüyor. Önemli konularda emanet ettiğiniz kişiler hakkında sadece dikkatli düşünmelisiniz. Her halükarda, tüm inancınızı iş arkadaşlarınıza bağlamamanız gerektiğini söylemek güvenlidir. Sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayarak bu Mayıs ayında tükenmişliği önleyin.

 

 

 

İpuçları: Kendinize her yönden dikkat ederseniz, harika zaman geçireceksiniz! Mayıs ayı, eşler için, aşk ayıdır, tadını çıkarın ve eşinize mümkün olduğunca çok sevgi verin. Bekarlar için, dinlenmenin de tadını çıkarmalısın, çünkü sevdiğiniz kişiye doğru partner gibi görüneceksiniz.

Bir İlişkide: durum, ailede bir şeyleri değiştirmek için girişimlerinizi destekliyor. Ama kimsenin umurunda olmayacak çünkü siz herkesin faydalanacağı şekilde bir şeyler sunacaksınız.

Bekar: Ailenizden bağımsızlaşmanızı sağlayacak bir proje hakkında sevdiklerinizle konuşuyorsunuz. Tartışmalar, ayın 15'inden ve özellikle 26'sından itibaren daha akıcı bir hal alıyor.

 

Kova için Önemli Tarihler

-5 MAYIS: Sevdiğiniz kişiyle veya çocuklarınızla sıcak sohbetler, duygularınızı coşkuyla ifade edersiniz. Herkesin mutluluğu için bir paylaşım günü bekleniyor.

 

- 13 MAYIS:  Paranızı sınırları göz önünde bulundurarak yönetirsiniz. Konuyla ilgili iletişim kurarken sizi endişelendirmeden, önlemlerinizin devam etmesi için elzem olduğunu anlayan sevdikleriniz.

 

- 15 MAYIS: Aile içi tartışmalar durgunlaşırsa, daha aktif bir şekilde yeniden başlatılacaklar. Mali durumunuzu yönetmek veya potansiyelinizi geliştirmek için gücünüzü kullanacaksınız.

 

-18 MAYIS: Takıntılı düşüncelerinizin, ruh halinizi iletişim halinde olduğunuz kişilere dayattığınızı takdir etmeyen tavırların ilişkilerinizi bozmasına izin vermeyin. Sizi anlamaları için niyetinizi netleştirin.

 

-23 MAYIS: Tartışmalara yaklaşım tarzınız arzulanan orta yolu bulmanızın anahtarı olacaktır.

 

Kova Burcu İçin Faydalı Tavsiyeler

Eylemlerinize odaklanın ve tam potansiyelinize ulaşın. Ayın bu zamanında imkansız değil. Ancak kurumsal bağlantılar ve ittifaklar da gözden kaçırılmamalıdır. Sosyal çevrenizi genişletmek ve yeni beceriler öğrenmek için harika bir fırsat.

 

Bu ay Uranüs'ten bir ültimatom bekleyebilirsiniz. Bundan kaçınmak için özerklik duygunuzu azaltın. Eski olduklarını düşünseniz bile diğer insanların bakış açılarına kulak verin.

 

BALIK

Mayıs ayı. Canlılığınız ve yaşama sevinciniz sayesinde kendinizi yeni projelere adayabilir ve muhtemelen yeni bir meslek bulabilirsiniz. Bu ay yaratıcılık kesinlikle ön planda.

 

Profesyonel olarak Mayıs 2023, Balık burcundan çok şey talep ediyor . İşinizde güçlü bir şekilde zorlanacaksınız, bu yüzden bazen aşırı hevesli ve vicdansızca çalışıyorsunuz. Kendi kendinize yarattığınız zaman baskısına karşı koymak ve stresli durumlarda bile zihninizi açık tutabilmek için enerjinizi iyi bölüştürmeli ve bir anda çok fazla iş almamalısınız. Her zaman işten uzaklaşmanız ve yenilenmek için normalden daha fazla zamana ihtiyacınız olduğu hissine kapılıyorsunuz.

 

Zihniniz fikirlerle dolup taşıyor olabilir, ancak vücudunuzun bir molaya ihtiyacı var. İçgüdülerinizi dinlemezseniz, bu uyumsuzlukla uzun süre uğraşırsınız. Aynı anda çok fazla şey yapmaya çalışmak, sağlıksız alışkanlıklara dönme olasılığınızı artırır. Fiziksel aktivitenizi artırmak ve zararlı gıda alımını azaltmak gibi sağlığınızı iyileştirecek adımlar atmazsanız sağlığınızın bozulması kaçınılmazdır. Dinlenme şu anda en iyi arkadaşın ama sana en yakın olanların sözlerinde de güç bulabilirsiniz.

 

 

Mayıs 2023 Önemli tarihler

 

-5 MAYIS: Kaynaklarınızı sevdiklerinizi şımartmak, yaşadığınız ortamı güzelleştirmek ve atmosferi ısıtan bir bereket ikliminden sevdiklerinizin faydalanmasını sağlamak için kullanırsınız.

 

-13 MAYIS: Duygularını daha olgun bir şekilde ifade edeceksiniz. Geliştiniz ve ilişkinizde izlediğiniz yolu ve özümsediğiniz deneyimleri hesaba katıyorsunuz.

 

- 15 MAYIS: Aşkta, bir ideal gerçekleştirmeye talip oluyorsunuz ve hedefe yaklaşıyorsunuz. Nisan ayından bu yana tartışmalar sürüyorsa, bugün yeniden başlayacak kontrollü davranın.

 

-18 MAYIS: Paylaşımları karıştıran subliminal mesajlara dikkat edin. Sezgilerinizle bağlantı kurun ve iletişime önem verin.

 

-23 MAYIS: Konuşmanız dikkat çekmenize izin veriyorsa, mesajlarınızın iyi karşılanıp karşılanmayacağı bugün belirleniyor. Oybirliği oluşturmayan agresif bir üslup benimsemeyin.

 

Faydalı Tavsiyeler

Gerçek arkadaşlar istikrarsız bir dünyada kaya gibidir. Dikkatsiz insanların yanında olmak buz üzerinde kaymak gibidir. Kaybolmamak için konuşmalarınıza daha fazla derinlik katın.

Sevdiklerinize çok özen gösteriyorsunuz ve Venüs çekiciliğinizi takdir ediyor. Şans sizden yanaysa, aşk sizi bulabilir. Adım atmaktan ve değişiklik yapmaktan korkmayın!

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  •   Etiket

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI