05-06-2023 11:01:46 Son Güncelleme: 05-06-2023 11:12:46

DR. ASTROLOG ŞENAY DEVİ'DEN HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI

DR. ASTROLOG ŞENAY DEVİ'DEN HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

 

Bazı Koçlar, Haziran ayının ilk on gününde belirli yasa uygulama sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilir. Bu bir miras anlaşmazlığı, mahkemede yaptıkları ve uzun süredir davalarının nasıl gittiğini duymak için bekledikleri bir şikayet, hatta zamanında ödenmeyen bir para cezası olabilir.

 

Aylık burçlara göre Haziran 2023, ateş yerlilerinin küllerinden yeniden doğup her zamankinden daha güçlü ve daha hırslı hale geldiklerinin söylenebileceği aydır. Karmik borçlardan kurtulurlar ve çevrelerindeki insanlara gerçek bir örnek olurlar.

 

 

Koç burcu için şanslı günler 11, 16, 18, 23 ve 28 Haziran'dır. Bu günlerde yurt dışından güzel haberler gelebilir; Ellerine yüklü miktarda para geçebilir veya daha önce hiç görmedikleri yerlere seyahate çıkabilirler.

 

Koç burcu, özellikle 29 Haziran'dan sonra Haziran ayının son günlerinde aşk konusunda dikkatli olmalıdır. Daha sonra, ilişkilerinin ihtiyaç duydukları şey olup olmadığını anlamanın tek yolu bu olduğundan, soğuk bir duştan geçebilirler.

 

 

 

BOĞA BURCU

 

Arzularınızı çabalara ve sosyal durumlara kadar takip edin. Kendiniz olun, ancak iyi ilişkiler için gerekli olan gündelik görgü kuralları olduğunda tartışmayın veya tartışmayın. Kibar olmak için asla geç değildir. Hoş olmayan insanların hakim olmasına izin vermeyin.

 

Aktif bir arkadaş olun. Bir sporla ilgilenin ve biraz romantik olun. Biraz göz kamaştırıcı olmanın zamanı sizler için. Bir ortaklığın size düşen kısmıyla gurur duyun ve onu tamamen çalışır durumda tutmak için yapmanız gerekeni yapın. Yaşamınızdaki daha yüksek güçlerin farkında olun.

 

 

Ay ortasından sonra seyahat ederken daha dikkatli olun. Bu günlerde aşırıya kaçmayın. Bir değişiklik için yeni bir his deneyin. Abartılı olmanız gerekiyorsa, bunu sevdiklerinizle paylaşın.

 

İKİZLER BURCU

 

Yerinde, hazır ol, git, git, git. Planlarınızı harekete geçirin ama henüz pası atmayın. Ucuza yapabileceğiniz zaman, paranızı çok fazla yatırmadan önce günlük dünyanızın sakinleşmesine izin verin. Beladan uzak durmaya devam edin ve bir şemsiye taşıyın.

 

Haziran 2023 burcuna göre şu sıralarda romantik kaçamaklar başlayabilir. Şehirde ve başka yerlerde seks cızırtılı olabilir. Önemli olan hemen hemen her şey hakkında ciddileşmeye hazır olun. Yakında karşılaşacağınız zamana ikinci bir görüşten doğan ihtiyatlılık ve ihtiyatlılık nedenleri var. Yeni taahhütlere hazır mısınız?

 

Dengenizi sağlamak için arkadaşlarınızla dışarı çıkın. Zevkinize uygun olanları bulmak için ağınızı biraz germeniz gerekse bile, arkadaşlarınızın şimdi paylaşabilecekleri harika zamanlar var. Keyifli faaliyetlerde ve sosyal ilişkilerde başkalarıyla çalışmayı dört gözle bekleyin. Pozitif tavrınızda ışığınız parlasın. Her gününüzü yaşarken parti yapmayı ve eğlenmeyi unutmayın.

 

 

YENGEÇ

 

Çok fazla eğlenmeye çalışırsan kendini kaptırabilirsin, bu yüzden dışarıda parti yaparken aklı başında ve makul bir dünyada kalmaya çalış.

 

Görgü kurallarının hiçbir maliyeti yoktur, ancak dikkatsiz sözler oldukça maliyetli olabilir, bu yüzden konuşmadan önce düşünün veya söyleyecek iyi bir şeyiniz olmadığında dilinizi frenleyin. Şimdiye kadar geride bırakmanız gereken kontrolden çıkmış alışkanlıklar ve eski tutumlar üzerinde kontrol kazanın. Şimdiden hazırlanarak geleceğe bakın. Servetinizi artıracak adımlar atın veya gayrimenkule yatırım yapın.

 

Bir ticari işlemi kazanmak için gereken buysa pazarlık yapın. Aşk ilişkileri ciddi bir zaman ve para yatırımı gerektirebilir. Gerçeklerin seçeneklerinizi şekillendirmesine izin vermek yerine, hayatınızdaki tüm sorunları şimdi görmeye çalışın ve ciddi eylemlerle niyetlerinizi harekete geçirin. Hayatınızı etkileyebilecek bir şey öğrendiğinizde kulaklarınızı dikin.

 

 

Borç ve gereksiz finansal yükümlülüklerin tarzınızı kısıtlamasına izin vermek yerine, paranızı ve kaynaklarınızı akıllıca kullanın. Sosyal statü önemlidir, ancak maddi dünyanızı yönetmek istiyorsanız kısıtlama şarttır. Gerekirse satın alın, ancak kaynaklarınızı bütçelendirin ve neye ihtiyacınız olduğu konusunda net olun. Sosyal işlerin merkezi olun ve yaza adım adım girerken endişelerinizi bir kenara bırakın.

ASLAN BURCU

 

Pazarlık ettiğinizden daha fazlasını alabilirsiniz, ancak daha fazla ücret, boş zaman ve zevk istediğinizden emin olun. Başarı merdivenlerini tırmanıyorsunuz, ancak zirvedeki kaygan basamaklara dikkat edin. Planlarınız geçici aksiliklere maruz kalabilir, ancak yakında her şey daha iyiye doğru değişecektir. Umutlarınızı ve dileklerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek iş arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızla işbirliği yaparak daha hızlı ilerleyeceksiniz.

 

Kişisel hazırlık ve disiplin, sizi zayıf veya yoğun zamanlarda idare edecektir. Yakında nakite ve fazladan kaynağa ihtiyacınız olabileceğinden, çek defterinizi ve birikimlerinizi kontrol altına alın. Dünyanızı başkaları tarafından manipüle edilmeyecek şekilde yönetin.

 

 

Aylık burçlara göre, Haziran 2023'te romantizm hararetli olabilir, ancak sevgilinizin derin duygularına karşı nazik ve duyarlı olun. İlişkiler artık baskı altında, bu yüzden duyguları paylaşarak ve birlikte yakınlık arayarak birlikte güçlenin. Hayat sizin için biraz fazla ciddiyse, başkalarının hayatlarını iyileştirmeye yardımcı olmayı iş edinen kişilerden tavsiye alın. Önemsiz şeyler yüzünden öfkenizi kaybetmeyin.

BAŞAK BURCU

 

Kesin eylemler hedeflerinize ulaşabilecekken, olasılıkları düşünerek derinlere inmeyin. Bu sezon hırslarınız güçlü ancak planlarınızın sürekli değerlendirilmesi ile bunun yumuşatılması gerekiyor.

 

Haziran 2023 Burç, mali durumun istikrarsız olduğunu gösteriyor, bu nedenle, planlarınızı harekete geçirebileceğiniz yakın bir zamana yuva yumurtanızı saklayın. İşvereninizle veya birlikte çalıştığınız kişilerle çatışmaktan kaçının çünkü başkalarının fark ettiği ancak sizi keskinleştirdiğini düşündüğünüz pürüzlü bir yönünüz olabilir. Bu ay sürekli zorluklar olacak, ancak umarız bunlar yönetilebilir ve ilerlemenize izin verir.

 

Birinin sizi izlediğini ve bir tökezlemeyi beklediğini bilirsiniz, ancak aklınızı başınıza alın ve doğru yolda kalın. Son zamanlarda alınan kötü bir parasal karar nedeniyle aile mali durumu baskı altında olabilir. Her şeyden sonra, grup hedeflerinize ulaşmak için başkalarıyla uyum içinde çalışarak en iyi yaptığınız şeyi yapın. Bu aynı zamanda ofisinizi veya odanızı temizlemenin ve hava değiştikçe ona yeni bir görünüm vermenin zamanıdır. Romantik ideallere şimdi ulaşılabilir.

TERAZİ BURCU

 

Havada değişiklik hissedebilir ve sizi bekleyen yeni zorluklar olabilir. Aşk ve romantizm vurgulanır, ancak üzerinde fazla düşünmeyin. Bazı eski alışkanlıklarınızı yeniden düşünmek ve birbirinize daha iyi olacağınıza söz vermek daha iyidir.

 

Cesur olanlar için garip ve harika deneyimler var, ancak hazır olmadığınız bir şeye atlamadan önce bakın. Oraya gitmeden önce okuyun ve keşfedin ve arzunuz buysa, dolaylı olarak kitaplar veya filmler aracılığıyla yaşayın. Bazı şeyleri halletmek için çok uğraşmanız gerekebilir.

 

Bunlar, eşiniz ve genel ortaklarınızla derin tartışma zamanlarıdır. İşlerinizi yönetmek için bazı doğru muhasebe yapmalısınız. Taahhütleriniz ve geleceğiniz hakkında verilmesi gereken zor kararlar var, ancak çekinmeyin. Kariyer sorumlulukları yakında çok fazla zaman alacak ve arkadaşlar kendilerini sorunlu projelerine fazlasıyla kaptıracaklar. Temiz havayı koklamak için zaman ayırın.

 

 

AKREP BURCU

 

Akrep olabileceğin her şey ol ve tutkunun ve güçlü duyguların yoğunluğuna gir. Bunlar, cinsel akımların yükselmesinin derin arzuları ve ilkel iştahları harekete geçirebileceği zamanlardır. Ne kadar aç olsanız da kendinizi hastalıktan ve aşırı yorgunluktan korumak için önlem almadan fazla ileri gitmeyin.

 

Kariyer konuları, bakımdan ofis görgü kurallarına kadar her alanda katı bir profesyonellik gerektirir. Mümkünse maceralı iş girişimlerinden uzak durun veya en azından en iyi tavsiye ve onay olmadan büyük kararlar vermeyin.

 

Yanıltıldıysanız veya şimdi devam etmek için daha iyi bilgiye sahipseniz, gerekirse geri dönün. İşle ilgili konular bu ayın sonlarında karışabilir, bu nedenle tüm bu yoğun işi ve ayrıntıları ilk hafta kadar halledin. Gerilemeler veya plan değişiklikleri olsa bile çalışma çabanıza istikrarlı bir şekilde devam edin. Aile maliyesi disiplin gerektirmeye devam ediyor ve bütçe kısıtlamaları bazı planların ertelenmesine neden olabiliyor. Ve orada sakin ol.

YAY BURCU

 

Bu ay hayatınızı nasıl daha iyi yöneteceğinizi öğrenin. Zamanınızı, paranızı bütçelediğiniz gibi bütçeleyin ve her dakikadan ve kuruştan en iyi şekilde yararlanın. Yüksek standartlarınıza göre yaşamak kendi başına bir angarya olabilir, ancak biriyle bir yaşam standardını paylaşmak müzakerelerden daha fazlasını gerektirir.

 

Yakın ilişkiler şu anda heyecan verici ve bu sağlık ve dayanıklılık gerektiriyor. Sizin ve diğerlerinin ruh hali değişimleriyle ilgili her şeye hazır olun. Uzun vadeli ortaklıklar konusunda doğru olanı yapın ve belki yeni bir anlaşmaya varın. Meraklılar neden bu kadar düşünmeden hareket ettiğinizi öğrenmek istiyorsa, onlara para kokusu aldığınızı ve bunun sizi tuhaf davranmaya ittiğini söyleyin.

 

Ya satın alın ya da satın ya da yatırım yapın ya da elden çıkarın ama suçu dışarıdaki birine atmayın araştırmadan harekete geçmeyin. Eylemlerinizi açıklamak için zamanınız olabilir, bu nedenle uzak geleceğinize bakın ve sizi olmak istediğiniz yere götürmek için şimdiki zamanda ilerici adımlar atın. İş, sürekli çaba ve hatta bitmemiş işlerle ilgilenmeyi gerektirir.

 

Uygunsuz şeyler söylemeyin ve kötü dilden kaçının. Eşiniz bu ay destek ve vücut ısısı için daha yakınınızda olmanızı isteyebilir. Sevgilinizle yapabileceğiniz hemen hemen her şey hakkında iletişim kurun. Beklenmedik bir şekilde kesilen kaynaklara dikkat edin. Sahip olduklarınızı koruyun. Dünyadaki olaylara dikkat edin ve varsa bunların hayatınız üzerindeki etkilerini anlayın. Yakında büyük bir kariyer yenilemesine başlayabilirsiniz, bu yüzden kişisel tarzınızla bir şeyler yapın. Bu ay eşiniz ve iş ortaklarınızla uyum içinde olmanıza bağlı.

 

OĞLAK BURCU

 

Bir ev sahibi olun ve evinizi daha yaşanabilir hale getirmek gibi ev meselelerine odaklanın. Konfor önemlidir, ancak yaratıcılığa yer açın. Eviniz gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak mı? Çoğu zaman mobilyaların ve diğer eşyaların düzenlenmesi, esenliğinize ve güvenliğinize katkıda bulunabilir.

 

Vastu sanatı bazılarına hizmet edebilirken, bir ev dekoratörü başkaları için bilet olabilir, ancak harcamadan önce çok konuşun ve düşünün. Zihninizde ifade edilmesi gereken sorunlar olabilir, ancak hayal kırıklıklarınızın sözlerinizi bozmasına izin vermeyin. Kendinizi ifade edin, ancak bu ay çok fazla sinirlenmeyin, aksi takdirde bu sözler peşinizi bırakmayabilir.

 

Geçmişi ve neyi daha iyi yapabileceğinizi düşünün ve ardından geleceğiniz için kazanan bir plan yapın. Bu ay romantizm vurgulanıyor, bu yüzden tutkularınızı sevgilinizle paylaşın ve birbirinizi tamamlamanın yollarını bulun. Büyük bir kredi veya ipotek almayı erteleyin ama düşünmeyi bırakmayın. Bu ay zamanlama her şeydir, bu yüzden doğru zaman gelene kadar hiçbir şey yapmayın. Bunlar dikkat ve tedbir zamanlarıdır. Ve meditasyon veya dua ederek zaman geçirmeyi unutmayın.

 

KOVA BURCU

 

İç sesinizi dinleyin çünkü sezgi mevsimindesiniz. Hayatınıza bakın ve kaderin güçlerinin sizi nereye ittiğini ve çektiğini görün. Başka bir kişiyle çalışmanın faydaları, olası ödüller nedeniyle şimdi vurgulanıyor.

 

Haziran burcuna göre, bazı fırsatlar artık ekipler için veya harika bir halkla ilişkiler ve keskin bir iş anlayışı olan kişiler için daha uygun. Sizi sıkıntı ve keder dolu bir dünyadan kurtarabilecek ihtiyatlı ve tedbirli olanları bile bekleyen tehlikelere ve tuzaklara bakmanız için kısa bir süreniz var. Bir zamanlar düşündüğünüz ve hala en iyisi olduğunu düşündüğünüz şeyi yapın. Alçakgönüllü olmaya veya sert darbeler okulundan geçmiş birinden bir ders almaya hazır olun.

 

Güvenli fiziksel sporların içerdiği ciddi ayrıntılara şimdi dikkat edin. Aklınızı ve paranızı koyarsanız, eviniz daha iyi bir geçiş geçirebilir. Bu çok romantik bir ay olarak başlıyor ama aşk ilişkileri 19'undan sonra biraz değişebilir. Şimdi iyi hislerden en iyi şekilde yararlanın. Geçmişten gelen bir patlama yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU

 

Gülümsemeye devam edin ve hayatın tadını çıkarmaya devam edin. Sevginizi sevdiklerinizle paylaşın. Bu ayı olabildiğince keyifli hale getirmek için çaba gösterin.

 

Boş sohbetlerde veya neşeli sosyal toplantılarda bile arkadaşlarınızla biraz zaman geçirin. Evinizin ilgiye ihtiyacı varsa, şimdi odaklanın. Onarım yapın ve hatta mümkünse kredi faizinizi düşürmek için düzenlemeler yapın.

 

Bunlar aynı zamanda kaçındığınız veya çok uzun süredir katlandığınız sorunları çözme zamanlarıdır. Sonsuza kadar rahatsızsanız, o zaman bir şey hakkında psikolojik danışma alın veya en azından güvendiğiniz bir arkadaşınızla konuşun. Bu zamanda birkaç yükü kaldırabilirseniz, hırslarınızı gerçekleştirmek için daha hafif ve daha özgür olacaksınız.

 

Geçmişten gelen sorunları çözün. Şu anda gerçekten kim olmak istediğinizi görmek için içinize bakın. Finans, hayatta kalma ihtiyaçları için harcama gerektirir, ancak henüz çok fazla değil. Romantik ihtiyaçlar ve eylemler, sosyal durumlarda en iyi şekilde görünmenizi ve en iyi şekilde davranmanızı gerektirecektir. İlişki zorlukları uzlaşmaları içerebilir.

 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  •   Etiket

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI