09-11-2023 13:19:55

Bebek ve Çocuk ürünlerindeki yeni trendler bu fuarda

Bebek ve Çocuk ürünlerindeki yeni trendler bu fuarda

Bebek ve çocuk dünyasına dair en yenilikçi araç-gereç ve beslenme ürünlerinin yanı sıra, 0-16 yaş çocuk modasına yönelik İlkbahar – Yaz 2024 sezonuna ait koleksiyonlar ile göz alıcı tasarımlar, 13 – 16 Aralık tarihlerindeki CBME Türkiye’de görücüye çıkıyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarda, 2024 sezonundan 65 binin üzerinde yeni model, ziyaretçilerle buluşacak. Informa Markets tarafından bu yıl 41.’si gerçekleştirilecek CBME Türkiye, bebek ve çocuk ürünlerinde 24/25 Sonbahar & Kış trendlerinin konuşulacağı WGSN Seminerine de ev sahipliği yapacak.

 

Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Türkiye, 41. kez kapılarını açıyor. Fuarda; ‘Bebek Çocuk Taşıma ve Güvenlik Araç Gereçleri’, ‘Bebek Bakımı ve Beslenmesi’, ‘Yeni Doğan ve Bebek Giyim’, ‘Çocuk ve Genç Giyim’, ‘Abiye Giyim’, ‘Pijama, Çorap, Çamaşır ve Aksesuar’ ile ‘Mobilya ve Ev Tekstili Ürünleri’ kategorilerinde binlerce ürün bir arada sergilenecek.

WGSN Trend Semineri, 14 Aralık’ta!

Bebek ve çocuk dünyasına dair tüm yeniliklerin bir arada sergileneceği CBME Türkiye,  dünyanın lider trend belirleyici firması WGSN’i konuk ediyor. Fuar kapsamında, 14 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek WGSN Trend Semineri’nde Sonbahar/Kış 24-25 sezonuna yön veren uzman görüşleri ve moda trendleri yer alacak. Etkinlik hakkında bilgi veren WGSN Türkiye Satış Müdürü Seden Ünlü, “WGSN ve Coloro işbirliğiyle gerçekleştirilen çalışma sonucu 2025 yılının rengi mavi ile mor arasında yer alan ve değişimi sembolize eden "Future Dusk" olarak belirlendi. Bebek ve çocuk modası konusunda da ufukta büyük bir değişim var. WGSN tarafından CBME Türkiye fuarı için hazırlanan Sonbahar & Kış 24/25 Trendleri seminerimizi takip edenler, söz konusu değişimin şifrelerini öğrenirken, sezonun ana renklerinden baskı ve desenlere kadar, çocuk giyimdeki yenilikler hakkında bilgi sahibi olabilecekler” dedi.

İstanbul Fuar Merkezi’nin 1 – 2 – 4 ve 8 numaralı salonlarında toplam 42 bin metrekare alanda düzenlenen CBME Türkiye 2023 hakkında detaylı bilgi almak ve online ziyaretçi kaydını yaptırmak isteyenler www.cbmeturkiye.com.tr adresini ziyaret edebilirler.  

  •   Etiket

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI