13-07-2023 09:27:02

Tır takla attı, emniyet kemeri takılı olan sürücünün burnu bile kanamadı

Anadolu Otoyolu Düzce geçişinde kontrolden çıkan tır takla attı. Emniyet kemeri takılı olan sürücü kazadan yara almadan kurtuldu.
Tır takla attı, emniyet kemeri takılı olan sürücünün burnu bile kanamadı

Anadolu Otoyolu Düzce geçişinde sürücüsünün kontrolünü kaybettiği tır takla attı. Emniyet kemeri takılı olan sürücü kazadan yara almadan kurtuldu.

BURNU BİLE KANAMADI

Kaza Anadolu Otoyolu Düzce geçişinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Karabük'ten yüklediği sac boruları İstanbul'a götüren Cüneyt Savur idaresindeki tır, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarına uçarak takla attı. Emniyet kemeri takılı olan sürücünün kazadan burnu bile kanamadan çıkması dikkat çekti.

"EMNİYET KEMERİ HAYAT KURTARIR"

Emniyet kemerinin hayatını kurtardığını belirten Cüneyt Savur, "Karabük'ten sac boru yüklemiştim. İstanbul Tuzla'ya gidiyordum. Direksiyon hakimiyetimi kaybettim. Şarampole yuvarlanıp takla attım. Emniyet kemerimin takılı olmasından dolayı çok şükür bu kazadan yara almadan kurtuldum. Emniyet kemeri hayat kurtarır, diyorlar. Evet doğru" şeklinde konuştu. Kaza sebebi ile İstanbul istikametinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmazken, tırın kaldırma çalışmalarına başlanacak.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
  •   Etiket
  •   Kaynak www.haberler.com

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI