casino siteleri
Songül Alcı - Saç Ekim Kliniği Yöneticisi, Saç Ekim Koordinatörü
  03-12-2021 20:40:00

Doğru yeri nasıl seçebilirim?

Çim adam olmak istemiyorum,saçlarımı tecrübeli ve uzman kişilere emanet etmek istiyorum diyorsanız bu hayatınızı değiştirecek estetik işlem kararını iyi araştırarak en doğru sonuca erişmeniz gerekir . Peki nasıl ?

İlk yapacağınız ne olur? Google amcaya sorarım? Etrafımdakilerin tavsiyesine uyarım?

 Bizler biliriz ki en iyi reklam kulaktan kulağa dolaşandır ? En iyi reklam arkadaş tavsiyedir. Size tüm süreci bir bir anlatır. Bir dedüşünsenize  günümüz dünyasında sosyal medya ve google sıralamalarının manipule edilmesi çok kolay. Öyleyse en iyi bildiğimiz yol tavsiye .İyi sonuçları etrafta görmek gideceğimiz yeri seçmemizde en doğru yol.

Tavsiyemizi aldık . Sosyal medya üzerinden kliniği takibe de aldık..Peki nelere dikkat etmeliyiz. Saç ekimi ve işlem size özel bilgilerden çok işlem yanında bizi hediyelere boğan callcenterlara mı yoksa Saç ekiminizi yapacak kişi ile mi callcenre ile mi konuşmalısınız  ?

Saçınıza ne olacak nasıl bir süreç ve sonuç sizi bekliyor ? burası neresi sağlığınız tehlike de olabilir mi ? İşlemin riskleri neler ? En önemlisi sorun oluştuğunda muhatabınızı tekrar bulabilecek misiniz ? Nerdesiniz kimlerlesiniz ? İşleminiz kim ya da kimler katılacak ?Önemli olan bunlar değil mi ?

 Yoksa daha sizi görmeden size boca edilen yıllık ilaç paketleri,şaşaalı cümleler yöntemler, Bir seans olmadı  8 seans saç tedavisi yanında…hiç hoş olmuyor değil mi bir ameliyat bilgilendirmesi için.

Haklıyım değil mi ?Bunların hepsini telefonlarda duyuyorsunuz.  Yanında ek neler vereceklerini söylemekten size neler olavcak öğerenemediniz gitti.

Halbuki böyle olmamalı . Hep beraber doğruyu bulacağız.Estetik cerrahinin yüz germe gibi,yağ aldırma gibi,karın germe gibi olan bu ameliyata neden bu kadar basit görülüyor.Neden herkes saç ekimi yapıyor ya da yapma adayı . Sizler doğruyu bulana kadar ben söylemeye devam edeceğim.

Saç ekim merkezinizi seçerken tek yapmanız gereken iyi bir doktor iyi bir hastane ve iyi bir uzman üçlüsünü bir araya getirmektir .Saç ekiminizi planlayacak kişi  çok önemlidir..Bu kişinin teknik tecrübesi sizi sonuca götürür. Sadece planlamak değil işleminizde bizzat bulunması da şart ,bir hekim ve bir hastanede olduğunuz zaman emin ellerdesiniz demektir .

Saç ekiminde şikayetler oldukça fazla ,sizce neden acaba siz mi seçemiyorsunuz . Seçerken nelere dikkat ediyorsunuz . Ücretler hastane doktor ,google da ilk sıra,takipçi sayısı fazla bir sosyal medya hesabı ,şikayetler menüsü ,…

Mutlu hastalar genellikle yorum yazmaz.bunu bilmelisiniz .Rekabetin yüksek olduğu bu sektörde şikayetler yorumlar da ne kadar doğru tartışılır. Halbuki doğru ellerde yapılan saç ekimi son derece başarılıdır. Aslından ayırt edilemeyen yoğun saçlara ama yeterli miktarda saçınız yok ise küçük dokunuşlarla kendinizi aynada dah iyi hissedebilirisiniz.

Doğru yer, doğru zaman ,doğru hasta doğru plan, doğru ekip ,doğru tedavi,doğru talimatlar,…tüm doğrular bir araya gelmeli.

Bu doğrular bütününü bulabileceğiniz tek yer bu işin tecrübeli kişileridir .Şimdi internette belkide yıllardır araştırma içindesiniz ve  saç ektireceğiniz yeri seçerken google da başı çeken klinikten çok etrafınızdan size gelen tavsiyelerdir. Ve unutmayın ki mutlaka size özel bilgilendirmeyi ilgili hekim ya da uzmandan alırsınız .Araştırmalarınızda kafanızın allak bullak olduğunu en az bizim kadar konuya hakim olduğunuzu fark ediyoruz.

Bu nedenle de bizler telefon konuşmalarımızda işlem detayın dan çok güven arayışınıza cevap vermeye çalışıyoruz. Ya kötü olursa kaygısını üzerinden atmanız için saç ekiminizi yapacak kişiyle görüşmeye özen gösterin. Ve mutlaka işleminizde o kişiyi görün .

İyi bir sonuç ve üzerinizden atılmış bir estetik kaygının ruhunuza ne kadar iyi geldiğini yıllardır gözlemleyen biri olarak sözlerime kulak vermeniz dileğiyle…

 

  FACEBOOK YORUM
Yorum

  YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI