TEKNOLOJİ HABERLERİ

Renault’dan avantajlı bahar fırsatları
Baharda bir Renault sahibi olmak isteyenler, avantajlı fiyat fırsatlarıyla buluşuyor.
BMW Modellerinde Nisan Ayına Özel Cazip Fırsatlar
Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Nisan ayı sonuna kadar sürecek bahar kampanyasıyla en yeni modellerini cazip fırsatlarla sunuyor. Aylık yüzde 0,69 faiz oranları ve avantajlı ödeme seçenekleriyle ulaşılabilen BMW modellerini Borusan Ot..
Hyundai Santa Cruz’dan İlk Esintileri Paylaştı.
Hyundai, sportif kullanıma önem veren kullanıcılar için yepyeni bir model geliştirdi. Hem SUV hem de pick-up olarak kullanılan Santa Cruz, yeni bir segment yaratıyor. Santa Cruz, Amerika’da tasarlanarak yine Alabama’daki fabrikada üretilecek...
7 adımda Twitter’da güvenlik
Sosyal medya araçlarının kullanım yoğunluğu her geçen gün artıyor. Popüler sosyal ağlardan biri olan Twitter’ın 15. yıldönümünü kutladığı bugünlerde siber güvenlik kuruluşu ESET, kullanıcıların platformdaki gizlilik ve güvenliklerini nasıl koruyabileceğ..
5G ile bağlantılı cihazlar daha savunmasız hale gelecek
2021’de uzaktan çalışmanın bir sonucu olarak bulut ihlalleri artacak. 5G konusunda atılan adımlar ile bağlı cihazların bant genişliğinin artması ve otomasyondaki yaygınlaşma IoT cihazları siber saldırılara daha savunmasız hale getirecek. 5G dünya çapında ..
Antiviral ve antibakteriyel teknoloji” bast ile Türkiye’de
Toplum sağlığı tehdidiyle savaşmak hassasiyetiyle hayata geçirilen antiviral ve antibakteriyel teknoloji, bast ile telefon kılıflarına entegre oluyor. bast bünyesinde gerçekleşen Ar-Ge çalışmaları sonucunda hayata geçirilen telefon kılıfları, yüzeye tutun..
Renault Taliant sahneye çıkmaya hazırlanıyor.
2021’in ilk günlerinden bu yana Renault’dan gelen yenilik haberleri devam ediyor. Yenilenen logo ve modellerin ardından, şimdi de genişleyen ürün ailesinin son temsilcisi Renault Taliant sahneye çıkmaya hazırlanıyor.
Yeni Dacia Spring yollara çıkıyor.
Dacia’nın elektrikli mobiliteyi herkes ve her tür kullanım için erişilebilir hale getirdiği Yeni Spring, Fransa’da devlet teşvikli 12.403 Euro’dan başlayan fiyatlarla 20 Mart’tan itibaren ön siparişe çıkıyor.
En Hızlı B-SUV: Hyundai KONA N
Hyundai Motor Company, otomobil tutkunları tarafından merakla beklenen KONA N'e ait ilk görselleri paylaştı. Markanın yüksek performanslı N serisinin son üyesi olan KONA N, aynı zamanda segmentinin en hızlı ve en güçlü SUV modeli olarak bir adım öne çıkıy..
Pasta cila ustası Selin Selbaşı: “Kaliteli ve canla başla çalıştığım sürece zirvedeyim.”
Çiğdem Çalışkanoğlu pasta cila ustası Selin Selbaşı ile harika bir röportaj gerçekleştirdi.
Yeni Golf için geri sayım başladı!  Golf I –  Dönüm Noktası  1974-1983
Pazara sunulduğu günden bu yana, elde ettiği satış rakamlarıyla en başarılı Avrupalı otomobil olma özelliğini sürdüren Golf’ün sekizinci neslinin Türkiye yollarına çıkmasına sayılı günler kaldı.
Clubhouse uygulaması güvenli mi?
Clubhouse, bir sosyal ağın temel dinamiği olan insanların birbirini bulması ve etkileşimde bulunması için gerekli her şeye sahip. Ancak kayıt aşamasının mevcut durumu nedeniyle sahte bir güvenlik, mahremiyet ve yakınlık duygusu yaratabiliyor...
Dijital Medya Uzmanı Cansu Yalçınkaya:
Sosyal ve Dijital Medya Uzmanı Cansu Yalçınkaya dijital pazarlamada Influencer pazarlama tekniklerinin inceliklerini ele alan çarpıcı bir yazı kaleme aldı. Yalçınkaya,"Influencer pazarlama, pazarlama endüstrisinin en fazla kullanılan, abartılan ve en fazl..
Yenilenen Tasarım ve Teknolojileriyle   MINI 3 Kapı, MINI 5 Kapı ve MINI Cabrio Gün Yüzüne Çıktı
Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu MINI, Yeni MINI 3 Kapı, MINI 5 Kapı ve MINI Cabrio modellerini kapsamlı olarak yeniledi. Sürüş keyfi ve etkileyici tasarımlarıyla dikkat çeken Yeni MINI ailesi 2021 yılının ikinci çeyreğinde Türkiye’deki MI..
Instagram hesap yönetimini kolaylaştırıyor
Instagram, işletme ve içerik üreticisi hesapları için Profesyonel Pano’nun kullanıma sunulduğunu açıkladı. Profesyonel Pano performans ölçümü, profesyonel araçları keşfetme ve kullanma ve eğitici bilgilere erişme için merkezi bir konum görevi görüyor...
Dünyanın en hızlı şarj cihazı Türkiye’de
Dünyanın lider mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, dünyanın en hızlı şarj adaptörünü üretti. 100W hızlı şarj destekli GaN teknolojili adaptörler akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlar için bugüne kadarki en yüksek şarj hızını sunuyor. Mcdodo 1..
Twitter Reklam Yasağı Reklamveren Penceresinden Ne İfade Ediyor?
Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu (BTK), daha önce Twitter’a ve benzer başka uygulamalara bildirimi yapılan, Türkiye’de temsilci belirleme ve bunu resmi olarak bildirme yükümlülüğünü yerine getirmedikleri için Twitter ile birlikte Periscope ve Pinterest..
 Range Rover Evoque 1.5 litrelik Benzinli Motor Seçeneğiyle Türkiye’de
Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover’ın premium kompakt SUV’u Range Rover Evoque, vergi avantajı da sunan 1.5 litrelik benzinli motor seçeneği ve 807.963 TL’den başlayan fiyatıyla yollara çıkmaya hazır. Range Rover Evoque’u incelemek..
Sosyal medya reklam yasağı için son gün:
Türkiye’de temsilcilik açmayı kabul etmeyen Facebook, Instagram, Twitter, Periscopeve Pinterest, önümüzdeki salı gününde kadar temsilcilik için adım atmazsa bundan sonra Türkiye’de reklam alamayacak.
HelalApp uygulaması ile artık sanal olarak da helallik alınabilecek
HelalApp isimli mobil uygulama sayesinde artık yüzleşme cesareti bulamayanlar sanal olarak helallik isteyebilecek.
Samsung’un yeni Galaxy S Serisi görücüye çıktı
Samsung’un yeni Galaxy S Serisi, son teknolojiye sahip kamera ve video özellikleri, cesur yeni tasarımı ve akıcı bağlanabilirlik kabiliyetiyle paylaşım yapmanızı ve bağlantıda kalmanızı son derece kolaylaştırıyor.
Renault’dan avantajlı bahar fırsatları
Baharda bir Renault sahibi olmak isteyenler, avantajlı fiyat fırsatlarıyla ..
BMW Modellerinde Nisan Ayına Özel Cazip Fırsatlar
Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Nisan ayı sonuna kadar..
Hyundai Santa Cruz’dan İlk Esintileri Paylaştı.
Hyundai, sportif kullanıma önem veren kullanıcılar için yepyeni bir model g..
7 adımda Twitter’da güvenlik
Sosyal medya araçlarının kullanım yoğunluğu her geçen gün artıyor. Popüler ..
Renault Taliant sahneye çıkmaya hazırlanıyor.
2021’in ilk günlerinden bu yana Renault’dan gelen yenilik haberleri devam ..
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI