GÜZELLİK HABERLERİ

Sosyal medya burun ameliyatlarını arttırıyor...
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Halil İbrahim Canter, “Plastik cerrahiye başvuran hastaların büyük bir kesimi estetik talepleriyle başvururken; nefes almayla ilgili şikayetlerini de muayeneleri sırasında paylaşıyorlar. Zaten esa..
Kadinlarin Yeni İsteği “Brezilya Poposu” Ameliyatı Hakkında Bilinmeyenler…
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Op. Dr. Furkan Certel son yıllarda dünya kadınlarının gözdesi olan BBL (Brazilian Butt Lifting) yani Türkçe’de bilinen adıyla Brezilya Poposu Estetiği hakkında pek bilinmeyenleri anlattı.
'Beden algı bozukluğu' olanlar daha çok estetik yaptırıyor...
Pandemide sosyal hayatı kısıtlananlar, dış koşulları değiştiremeyince estetik operasyonlarla kendilerini değiştirmeye başladı. Daha fazla evde vakit geçirmek zorunda kaldıkları için depresif hisseden bireylerin, kendilerini değiştirme ihtiyacı hissetikler..
İngiltere'de 2020 yılının Yılın Girişimcisi Ödülü’ne layık görüldü.
Uyguladığı tedavi yöntemleriyle birçok başarı ödülü alan grubun kurucusu Huseyin Cinkir, İngiltere'de 2020 yılının Yılın Girişimcisi Ödülü’ne layık görüldü.
 Ellerinizi kremleyip buzdolabı poşetinde bekletirseniz!
Dermatoloji Uzmanı Dr. Belma Bayraktar bahar aylarında cildi gençleştirmenin 10 pratik yolunu anlattı, önemli uyarılar ve önerilerde bulundu.
İpek Tanrıyar'a Altın Oran Kirpik
Ünlü oyuncu ve sunucu İpek Tanrıyar, kirpik sanatçısı Kübra İnce'nin yeni buluşu olan kirpik pergeli'nin tanıtımını yaptı. Bugüne kadar Türkiye'de ve dünyada çok sayıda ödül alan, Kübra İnce, dünyada bir ilk olan kirpik pergeliyle, kadınların doğal kirpi..
Evde Uygulanabilecek Pratik Cilt ve Saç Bakım Önerileri...
Cilt ve saç bakımınızı, COVID-19 sürecinde evde yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey mutfağınızda bulunan doğal ürünleri nasıl kullanacağınızı bilmek!
Burun estetiği maske takmaya engel değil!
Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu önderliğinde yürütülen bu önlemler kapsamında elektif ameliyatlara yapılan kısıtlama Mayıs ayında kalktı. KBB ve Baş & Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Serkan Barışkan, kısıtlamaların kalkmasıyla tüm dünyada estetik operasy..
Songül Alcı: “Ben yerli ve milli saç ekimciyim”
Çok güzel, çok başarılı, çok çalışkan, çok azimli, çok iyi bir marka ve “delikanlı” diye tabir edeceğim olağanüstü dürüst bir kadın. Songül Alcı… Dünya çapında işlere imza atmış çok önemli bir Türk girişimci o.
100 Kriteri Yerine Getirdiler, Covid-19 Güvenilirlik Sertifikası Aldılar
Türkiye’de ticaret bakanlığının da desteklediği sertifikalar arasında bulunan Temos Covid-19 Güvenilirlik sertifikasına Türkiye ve Dünya’da sahip olan ilk estetik hastanesi Vanity Estetik oldu!
Yüz ve dudak dolgusu yaptıranlara korona aşısı şoku
ABD'de Moderna'nın geliştirdiği coronavirüs aşısının yan etkileri estetik meraklılarını şoke etti. Yapılan açıklamada aşının yüz ve dudak dolgusu olan kişilerde iltihaplanmaya neden olduğu duyuruldu.
Yüz ve vücut şekillendirmede altın yöntemler...
Yaş aldıkça iyi görünmek, genç görünmek, aynaya baktıkça keyif almak hem kadınların hem erkeklerin temel arzularından. Tüm bu belklentileri karşılamak için pek çok estetik uygulama var. Peki bu uygulamaların hepsi gerçekten sözü edildiği kadar etkili mi? ..
​Gençlik aşısı yaptırırken dikkat!
Son dönemde birçok kadın, gençlik aşıları sonucunda sorunlarla karşılaşırken aşının son mağduru ünlü şarkıcı Demet Akalın oldu. Arkadaşının ısrarlarına dayanamayıp estetik koltuğuna oturan ve kötü bir sonuçla karşılaşan Aklın, sorunu çözmek için soluğu Da..
​Küçük Penise Sahip Olmak Kader Değil!
Penis boyu neredeyse tüm erkekler için ciddi bir sorun olarak kabul edilir. Bunun mental sonuçları olabildiği gibi kimi durumlarda cinsel fonksiyon bozuklukları da küçük penis durumunda meydana gelebiliyor. İnternetin en çok araştırılan konularının başınd..
 Doğum Sonrası Hangi Estetik Operasyonlar Yapılır?
Doğum sonrasında meydana gelen deformasyonlar, hemen her annenin başlıca sorunları arasında yer alıyor. Doğum sonrası hangi estetik operasyonlar yapılabilir? Vücudunuzu eski formuna kavuşturabilir misiniz? Daha iyi görünmek için ameliyat seçenekleri hangi..
Kilo Verdiğinde Vücudu Sarkan Hastalar Vücut Şekillendirme Ameliyatını Araştırıyor
Diyet ya da obezite ameliyatıyla fazla kilolarından kurtulanlar sarkma problemi yaşayabiliyor. Belli bazılarındaki sarkmaların kimi zaman düzenli spora rağmen giderilemediğine işaret eden Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Osman Kel..
Ödüllü saç ekim uzmanı Songül Alcı Manşetteyiz'de köşe yazmaya başladı...
Saç ekiminde Türkiye'de markalaşan isimlerden biri olan Songül Alcı bundan böyle her hafta Manşetteyiz'deki köşesinde okuyucuları ile buluşacak.
 Burun Estetiği Sonrası COVİD-19 Testi Yapmalı mi? Zararı Var mı?
Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Furkan Şengöz, burun estetiği ameliyatının ardından burundan sürüntü yöntemiyle yapılan COVİD-19 testinin burun sağlığı açısından hiçbir sakıncası olmadığını açıkladı. Op. Dr. Furkan Şengöz, burun estetiği yaptıran hastala..
Doğru burun tasarımı nasıl olmalı?
Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Şaban Çelebi, estetik ameliyatların sadece kozmetik endişelerle yapıldığına dair yaygın bir inanış olduğunu söyledi.
Prof. Dr. Şaban Çelebi,
Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Şaban Çelebi, burun estetiği ameliyatlarındaki başarının pek çok kritere bağlı olduğunu söyledi.
Demet Akalın, dünya starlarının yöntemiyle gençleşti...
Diğer uygulamalardan farkı olarak cilt altına iğne kullanmadan, yabancı madde enjekte edilmeden yapılan uygulamalar, dokuyu uyaran elastin bağ dokusunu onarıp birbirine bağlayarak askılama yapıyor. En güçlü lifting uygulaması olan operasyonla doğal yoldan..
Sosyal medya burun ameliyatlarını arttırıyor...
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Halil İbrahim Ca..
Kadinlarin Yeni İsteği “Brezilya Poposu” Ameliyatı Hakkında Bilinmeyenler…
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı Op. Dr. Furkan Certel son ..
'Beden algı bozukluğu' olanlar daha çok estetik yaptırıyor...
Pandemide sosyal hayatı kısıtlananlar, dış koşulları değiştiremeyince estet..
İngiltere'de 2020 yılının Yılın Girişimcisi Ödülü’ne layık görüldü.
Uyguladığı tedavi yöntemleriyle birçok başarı ödülü alan grubun kurucusu Hu..
 Ellerinizi kremleyip buzdolabı poşetinde bekletirseniz!
Dermatoloji Uzmanı Dr. Belma Bayraktar bahar aylarında cildi gençleştirmeni..
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
YUKARI